Kontaktinformasjon

Kontaktinformasjon Fagskulen Vestland

Opningstider:

Servicetorget er open frå kl.10.00-14.00 alle kvardagar.

Telefon: 55 33 78 00 måndag til fredag kl.10.00-14.00

Har du spørsmål utanfor våre opningstider, kontakt oss på e-post.

e-post: fagskulenvestland@vlfk.no

Postadresse: Fagskulen Vestland Pb. 1876 Nordnes, 5817 Bergen

 

Tilsette ved Fagskulen Vestland

(liste over alle tilsette er under utarbeiding)

 

Rektorar og utdanningsleiarar

Rektor

Torbjørn Mjelstad, e-post: torbjorn.mjelstad@vlfk.no 

Prorektor for utdanning

Reidar Grønli, e-post: reidar.gronli@vlfk.no

Prorektor organisasjon og samhandling

Adeline Berntsen Landro, e-post: adeline.berntsen.landro@vlfk.no

 

Utdanningsleiar for: Studiestad: Namn:

Maskinteknikk/elektro

Førde


Stig Savland
e-post: Stig.Svendsen.Savland@vlfk.no

tlf. 916 93 588

Maskinteknikk/prosess

Nordnes/Stord


Oddvar Monslaup
e-post: Oddvar.Monslaup@vlfk.no

tlf. 930 16 742

Elektro

Nordnes/Stord


Tommy Kokai
e-post: Tommy.Kokai@vlfk.no

tlf. 957 21 969

Bygg/KEM

Nordnes


Rune Aase
e-post: Rune.Aase@vlfk.no

tlf. 951 29 894

Bygg/anlegg/KEM/BIM/byggesakkyndig

Førde


Jytte Eikenes
e-post: Jytte.Kristin.Eikenes@vlfk.no

tlf. 957 56 969

Petroleum + EVU Nygård

Nygård


Lars Hellevik 
e-post: Lars.Hellevik@vlfk.no

tlf. 942 04 820

Maritime og marine fag

Nygård/Austevoll


Håvard Waage 
e-post: Havard.Endre.Waage@vlfk.no

tlf. 924 82 123

Maritime og marine fag

Måløy


Inger Vedvik Nygård 
e-post: Inger.Vedvik.Nygard@vlfk.no

tlf. 415 30 925

Jordbruk/anlegg

Hjeltnes/Voss


Andrid Solås 
e-post: Andrid.Solaas.Innset@vlfk.no

tlf. 900 94 432

Helse

Nordnes


Mariann Hovland 
e-post: Mariann.Hovland@vlfk.no tlf.

988 19 588